Toulavá Gaia

8. července 2017 v 15:02 |  Řecko
Měla jsem tu takovou chvilku, kdy jsem řekla v jednu chvíli sakra i do háje. A přesně v tu chvilku mě něco šťouchlo do zad a hned potom si to skočilo ke mně na lehátko. Je to cca šest měsíců stará rebelka. Dala jsem jí jméno Gaia. Neposlouchá, nechce se fotit (je to ztráta času ve světě plném odpadků a dobrodružství!), kouše mě do žil na rukou, ničí mi oblečení a jí bordel, kterej vyhrabe na pláži. Nedávejte jména cizím opuštěným štěňatům, hned pak začnete přemýšlet, jak Gaie vysvětlit, že domů si ji vzít....

,,Gaio, kde jsi?!" Otáčím se a ta malá potvora už jde úplně jiným směrem, u nohy otce početné rodinky.

Vracím se do hotelu a romanticky sním o tom, že Gaia možná vůbec není ztracená, jen cestuje a poznává, tak jako zrovna teď já. Měla pocit, že potřebuju šťouchnout čumákem, protože ,,sakradoháje" se neříká. Před hotelem sedí kočka a tázavě se na mě dívá. Ne, té už jméno raději nedám.

Od té doby jsem Gaiu potkala ještě nesčetněkrát. Vrací se pravidelně večer spolu se skupinkou toulavých psů. Jsou taková chlupatá rodina - jeden bez nohy, druhý příšerně špinavý, třetí černobílý a poslední je Gaia. Gaia jediná je tak zvedavá a drzá, že vleze úplně kamkoliv. Všechno je jí jedno, patří jí svět. Vedoucí místního hotelu jí říká the young one. A nechápe, že jsem měla potřebu dát jí jméno. Po chvíli mě vede k opuštěnému domu a říká mi, že se nemusím bát, protože tenhle dům patří psům.

Dát Gaie domov by znamenalo jiný jí vzít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 8. července 2017 v 17:57 | Reagovat

Těžko říct, kde by byla Gaia šťastnější..pevně doufám, že kde teď pobývá, jí to vyhovuje.

2 Kay Kay | Web | 8. července 2017 v 19:14 | Reagovat

Keď sa vracia, očividne si ťa obľúbila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama